Bázisintézmény lettünk!

Oktatási Hivatal - logo

Örömmel értesültünk arról, hogy egy március 26-i hír szerint Iskolánk, sikeres pályázatának köszönhetően, elnyerte
„Az Oktatási Hivatal bázisintézménye”
címet!

„A pályázaton eredményesen szereplő intézményekkel az Oktatási Hivatal – az aláírás napjától 2023. június 15-ig tartó időtartamra szóló – Együttműködési megállapodást köt. Az Együttműködési megállapodás megkötésére – tekintettel a koronavírus-járvány okozta rendkívüli helyzetre – későbbi időpontban kerül sor.
A kiválasztott intézmény az Együttműködési megállapodás aláírásának napjától használhatja „Az Oktatási Hivatal bázisintézménye” címet.”

Iskolánkat, mint nyertes pályázót, a Budapesti Pedagógiai Oktatási Központhoz tartozó nyerteseket felsoroló munkafüzet 35. sorában találjuk.

A 2020 január 16-án megjelent „pályázati felhívás célja a köznevelési intézmények pedagógiai eredményességének növelése olyan intézmények bevonásával, akik készek megosztani a már működő jó gyakorlataikat, helyet és lehetőséget biztosítanak műhelymunkák, bemutató órák, tanulmányi és tehetséggondozó versenyek, pedagógus továbbképzések számára, bázisintézményi tevékenységükkel katalizálják a pedagógiai szakmai közélet fejlődését, valamint elősegítik a POK által biztosított pedagógiai-szakmai szolgáltatásokhoz való méltányos hozzáférést.”

Köszönöm a támogatásotokat és a vezetőknek a pályázat megírásában való részvételt!

Somorjai Ágnes
igazgató

Címke , , .Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.