Szülői tájékoztató a hit- és erkölcstan oktatás szervezéséről a 2024/2025-ös tanévre

Várjuk az érdeklődő szülőket, akik az általános iskolai Hit- és Erkölcstan oktatással kapcsolatosan tájékoztatást várnak iskolánktól és az iskolánkban tanító katolikus és református hitoktatóktól.

Időpont: 2024. március 7. 14.00h.
Helyszín: II. emelet 48. terem.

„A nevelési-oktatási intézmények működéséről és a köznevelési intézmények névhasználatáról szóló 20/2012. (VIII. 31.) EMMI rendelet 182/A § (1) bekezdése értelmében az állami általános iskolában az iskola igazgatója kijelöli azt a március 1. és március 14. közötti időpontot, amikor a bevett egyház, illetve belső egyházi jogi személye írásban meghatalmazott képviselője tájékoztatást adhat az iskolának, az iskolával tanulói jogviszonyban álló tanulóknak és a szülőknek arról, hogy igény esetén a hit- és erkölcstan oktatást milyen módon szervezi meg.”

Címke , , .Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.